BEREME KVALITU VÁŽNĚ (aneb 50KČ ZADARMO)
Tak toto heslo vám v supermarketech Albert "vydělá" zadarmo 50Kč; vzhledem k tomu že pracuji v Albertu jako brigádník a někdy mne to tam "trochu" štve, rozhodl jsem se tak společnosti Ahold uškodit alespoň tím, že zveřejním tento návod.
Ale teď už k věci:
V supermarketech Albert a Hypernova společnosti Ahold si mužete povšimnout (většinou někde u pokladen) plakátu (náhled) na kterém stojí: "Bereme kvalitu vážně" a pod nímž je napsáno zhruba následující:
Dostanete 50 korunový slevový kupon na jednorázový nákup v supermarketech společnosti Ahold pokud u jákeho-koliv zboží zjistíte:
 • prošlou záruční lhůtu
 • záruční lhůta chybí
 • zboží s prodlouženou záruční lhůtou
  Pak je tam ještě něco, ale to už si nepamatuju a myslím že tohle bohatě stačí. (Přesné znění máte kdyžtak na prodejnách)
  A teď k tomu kde se většinou vyskytuje prošlé zboží:
  Z vlastní zkušenosti vím, že prošlé zboží je vždy vzadu v regálu, takže stačí jen trochu natáhnout ruku a pokud máte štěstí objevíte hned na první pokus prošlé zboží, pokud se tak nestane nezoufejte a můžete to zkusit hrábnout trochu vedle nebo někde v úplně jiném regálu.
  Jaké zboží bývá většinou prošlé:
 • Brambůrky - ty doporučuji
 • Mlékarenské výrobky, ale u těch by jste strávily asi hodně času...
 • Sušenky
 • Vakuované maso
 • Konzervy a veškerá sterilovaná zelenina
 • Masné výrobky
  ...a mnohé další...

  Myslím, že se káždemu alespoň jednou, kdo toto zkusí podaří si takto "legální" cestou vydělat 50Kč, já vím není to moc, ale když jich dáte víc dohromady můžou vám z toho padnout třeba dvě kila.
  Ale POZOR:
  Pokud najdete více stejného zboží, které bude prošlé (např.: 3x Bohemia Chips Solené) tak dostanete slevový kupon jen jeden, ale pokud se vám podaří nalézt různé druhy zboží (např.: Jogurt + Brambůrky) dostanete slevové kupony dva atd...
  Doporučuji nechodit stále do stejné a té samé prodejny, ale alespoň je střídat nebo to nedělat tak často. Dit přece Albertů v ČR je více jak 240...
  Když se vám nepodaří něco najít hned napoprvé můžete to klidně zkoušet dál, prostě jak chcete.

  Tento návod a slevový kupon můžete využít v obchodních řetězcích společnost Ahold, Hypernova a Albert.
  Tímto se omlouvám společnosti Ahold a doufám, že neni nejaký zákon, který by mě mohl následně za uveřejnení tohoto návodu trestně stíhat.
  Tento návod jsem zveřejnil protože vím jaké to je být v tíživé finanční situaci a věřím, že někteří lidé ji mají také, tak proč si alespoň trochu nepřivydělat na těch slevách.
  Toť asi vše. Logyn (Logyn@seznam.cz, http://Logyn.xf.cz; http://xchat.cz/Logyn)